O nas

Zhongshan Yaosheng Casters Co., Ltd. z siedzibą w strefie przemysłowej YuLong, Dongsheng miasto, Zhongshan miasto z prowincji Guangdong, Chiny..Jesteśmy profesjonalnym producentem kaster od 2009 i teraz mieliśmy dobre imię w branży kaster.

My mieliśmy 8,000 Nowoczesna fabryka metrów kwadratowych, instalacja obejmuje maszyny do automatycznego tłoczenia, Maszyny do automatycznego spawania Roberta, maszyna do wtrysku, montaż automatyczny, maszyna do pakowania & wszelkiego rodzaju urządzenia do test ów kastowych. Nasza zdolność produkcyjna jest teraz spójna 25,000 kastry na dzień (w przybliżeniu ilość ładunku 20ft kontenera). Mieliśmy formy od ponad 3,000 modele kaster, które obejmują pełną gamę od Material Handling, wózka warsztatowego, wózka zakupowego, skrzynka narzędziowa, rusztowania, hotele, restauracje, kuchnie, szpitale i meble polowe zastosowanie teraz. My mieliśmy Doświadczenie R & D zespół, który może pracować z tobą na rysunku i specjalne wymagania klienta. Mieliśmy dobre imię od klienta i użytkownika końcowego.Tak.

Naszym strategiem jest rozwój & produkcji naszej innowacyjnej marki kaster " VEOSName " Tak.Koncentrujemy się na najbardziej popularnych klientów wymagających dostaw, aby dopasować wybór klientów Ecomonich & Wydajność. Nazwaliśmy nasze " VEOSName " dla Wartość & Skuteczny.-Nasz Zaopatrzenie! Nasz kaster został udowodniony i sprzedaż w Chinach krajowych i globalnych rynku teraz, w tym Stany Zjednoczone, Malezja, Australia, Rosja, Brazylia, Tajlandia, Korea Południowa, Kolumbia, i inne kraje.

Czekamy na waszą szansę przyjaźni i partnerów z całego świata.Zapytanie ofertowe:

Zapytanie ofertowe